"ЗДОРОВЕ МІСТО" в 2-ій міській комунальній поліклініці!!!
 

           27 вересня 2016 року на території 2-ої міської комунальної поліклініки було розгорнуте «медичне містечко». Така інформаційно-профілактична акція не була першою. Починаючи з 2007 року за ініціативи управління охорони здоров’я Львівської міської ради при підтримці міського голови щорічно проводяться заходи, скеровані на своєчасне виявлення соціально значущих захворювань: артеріальної гіпертензії , цукрового діабету, туберкульозу та неспецифічних захворювань легень, онкологічних захворювань, зокрема раку грудної залози, шийки матки, чоловічої статевої сфери; ВІЛ/СНІДу, вірусних гепатитів, глаукоми.

      Ці акції протягом 10 років стали традиційними і для медиків, і для пацієнтів.

     Основна мета таких профілактичних заходів - рання діагностика захворювань, їх адекватна терапія з метою запобігання важких ускладнень.

      Крім того, медики хочуть привернути увагу населення до свого здоров’я, переконати людей у необхідності і обов’язковості проведення профілактичних медичних оглядів, своєчасної діагностики та систематичного лікування.

      Така форма профілактичної роботи як розгортання медичного містечка на території, прилеглій до закладів ОЗ, застосовується вчетверте. Вона більш видовищна, комплексна, пацієнти можуть обрати різні методи дослідження, отримати консультації лікарів з питань, які їх більше цікавлять.             

      Щиро вдячні мешканцям,що завітали до нашого медичного містечка.

      Результати проведення акції після детального аналізу обстаження  кожного окремого пацієнта та оцінки впливу на раннє виявлення захворювань та їх профілактику  будуть висвітлені найближчим часом.

      Навіть одне спасенне людське життя варте того,щоб такі «містечка» розгортались медиками щороку.

 

 
                                               Бажаємо Вам міцного здоров'я!!!
 
 


вверх
Всі права захищені © 2010-2021