"ЗДОРОВЕ МІСТО" в 2-ій міській комунальній поліклініці!!!
 

           15 вересня 2015 року на території 2-ої міської комунальної поліклініки було розгорнуте «медичне містечко». Така інформаційно-профілактична акція не була першою. Починаючи з 2007 року за ініціативи управління охорони здоров’я Львівської міської ради при підтримці міського голови щорічно проводяться заходи, скеровані на своєчасне виявлення соціально значущих захворювань: артеріальної гіпертензії , цукрового діабету, туберкульозу та неспецифічних захворювань легень, онкологічних захворювань, зокрема раку грудної залози, шийки матки, чоловічої статевої сфери; ВІЛ/СНІДу, вірусних гепатитів, глаукоми.

      Ці акції протягом 9 років стали традиційними і для медиків, і для пацієнтів.

     Основна мета таких профілактичних заходів - рання діагностика захворювань, їх адекватна терапія з метою запобігання важких ускладнень.

      Крім того, медики хочуть привернути увагу населення до свого здоров’я, переконати людей у необхідності і обов’язковості проведення профілактичних медичних оглядів, своєчасної діагностики та систематичного лікування.

      Така форма профілактичної роботи як розгортання медичного містечкана території, прилеглій до закладів ОЗ, застосовується втретє. Вона більш видовищна, комплексна, пацієнти можуть обрати різні методи дослідження, отримати консультації лікарів з питань, які їх більше цікавлять.

      Результати акції «Здорове місто» на території 2-ої міської поліклініки доводять, що наші мешканці бажають визначити стан свого здоров’я, пройти медичний огляд, отримати консультації лікарів. Попитом користувалися всі методи досліджень, які пропонувалися в медичному містечку:флюорографія органів грудної клітки, УЗД молочної залози, електрокардіографія, визначення глюкози крові, вимірювання артеріального тиску, індексу маси тіла, гостроти зору,тренінг з надання невідкладної допомоги, консультації лікарів: мамолога, педіатра, сімейного лікаря, гінеколога, кардіолога, ендокринолога, а також перегляд відеосюжетів з профілактики захворювань.

      Всього під час акції проведено 1438 досліджень, виявлено патологію в 460 осіб, в тому числі вперше – 71. 221 мешканця скеровано на дообстеження з метою уточнення діагнозу і взяття на диспансерний облік. Лікарями-спеціалістами надано консультації 643 мешканцям, скеровано на дообстеження 142 особи,в тому числі і з такими серйозними захворюваннямияк туберкульоз,цукровий діабет,підозра на рак молочної залози тощо .

      Ми вдячні міському голові, департаменту охорони здоров’я ЛОДА, службі екстреної медичної допомоги, Обласному онкологічному центру, Обласному фтизіопульмонологічному центру, Обласному центру здоров’я, приватним лабораторіям «Євролаб» і «Ескулаб» за значну допомогу і підтримку у проведенні акції «Здорове місто».

      Навіть одне спасенне людське життя варте того,щоб такі «містечка» розгортались медиками щороку.

 

 
                                               Бажаємо Вам міцного здоров'я!!!
 
 


вверх
Всі права захищені © 2010-2021