7 квітня 2016 року у день Святого Благовіщення , у день здоров'я , пройшов молебень до Пресвятої Богородиці. Його  провів отець Василь Король з церкви Покрови спільно з братом Костянтином чину Селезіан та працівниками поліклініки . Молобень відбувається протягом кількох останніх років у знак протесту проти абортів.Символічно ,що саме у День Благовіщення проводиться така акція спільно під патронатом Управління охорони здоров'я Львівської міської ради  та Української греко-католицької церкви для збереження життя ненародженого дитя, яку у свій час започаткувало  Українське лікарське товариство .

 

З першими променями весняного сонечка, з пахощами зораної землі приходить в Україну свято Благовіщення.Саме цього дня вісник Божий ,Архангел Гавриїл приніс чудову ,благу звістку про майбутнє народження Сина Божого!

            

       

Адміністрація та колектив 2-ої міської поліклініки вітає Вас з величним та світлим святом Благовіщення та щиро бажає ,щоб щастя та добро ніколи не полишали Вашої оселі.Ми хочемо ,щоб кожний куточок нашої країни,кожна родина,кожна людина у цей день відчули радість ,тепло та затишок.Нехай кожний з нас цього дня зробить бодай одну добру справу,допоможе ближньому,посміхнеться незнайомому,побажає добра друзям.І тоді весь наш світ стане хоч трохи світлішим ,радіснішим та щасливішим.
     

    

Пам'ятайте ! Ми готові завжди Вам допомогти!

 


вверх
Всі права захищені © 2010-2021