Неврологічне відділення

     1                                                     

 

Завідувач відділенням

Лікар невропатолог

категорія вища

     Чучман Антоніна Дмитрівна
  

Закінчила Ленінградський медичний інститут у 1972 році, стаж 36 років

вверх
     2                                                     

 

Лікар невропатолог

категорія перша

     Кужда Мар’яна Богданівна
  

Закінчила Львівський державний медичний інститут у 2007 році, стаж 10 років

вверх
     2                                                     

 

Лікар невропатолог дитячий

категорія вища

      Киричук Людмила Ігорівна

   

   Закінчила Львівський державний медичний інститут у 1988 році, стаж 29 років

вверх
     3                                                     

Лікар невропатолог

категорія вища

    Гловацька Світлана Федорівна
  

Закінчила Львівський державний медичний інститут у 1985 році, стаж 32 років

вверх
     4                                                     

Лікар невропатолог

категорія сертифікат

          Юхима Наталія Павлівна  
  

Закінчила Тернопільську державну медичну академію у 2007 році, стаж 10 років

вверх
     5                                                     

 

Лікар невропатолог

категорія сертифікат

        Чучман Ірина Василівна
  

Закінчила Львівський державний медичний університет у 2010 році, стаж 7 років

вверх
     6                                                     

Лікар невропатолог дитячий

категорія перша

Негруб Вікторія Віталіївна
  

Закінчила Львівський державний медичний університет в 2003 році, стаж 14 років

вверх
     7                                                     

Лікар невропатолог

категорія вища

Гончар Світлана Анатоліївна
  

Тернопільську державну медичну академію у 1998 році,стаж 18 років

вверх

Графік прийому лікарів на осінньо-зимовий період 2017-2018 рр.


Пізвище лікаря Посада № кабінету понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
Чучман А.Д. Завідувач відділення 401
263-81-72
Графік роботи По графіку

9-13
9-17 9-17 10-18 9-17 9-17
Графік прийому
9.15-11.15 11-13 16-18 9-11 9-11
Графік ЛК
11.15-14 9-11 14-16 11-14 11-14
Робота з документацією. Консультація хворих на дому.
14-17 14-17 10-13 14-17 14-17
Білецька М.М. ст. медсестра 401 9-17 9-17 10-18 9-17 9-17
Гловацька С.Ф. Невропатолог 402 Парні дні: 8-13; Непані дні: 13-18
Юхима Н.П. Невропатолог 402 Парні дні: 13-18; Непані дні: 8-13
Завада А.С. Невропатолог 403 13-16
Чучман І.В. Невропатолог 403 9-12
Мазур Т.М. Невропатолог 404 Парні дні: 13-18; Непані дні: 9-13
Гончар С.А. Невропатолог 404 Парні дні: 8-13; Непані дні:13-18
Кужда М.Б. Невропатолог 617а Парні дні: 13-16; Непані дні:10-13
Дитяче відділення
Киричук Л.І. Дит.невроп. 223 13-18 8-15 13-18 8-15 8-15
Негруб В.В. Дит.невроп. 223 8-13 - Парні:8-13 -
Філіал
8-13

Адреси обслуговування лікарів-невропатологів:


Пізвище лікаря Адреса обслуговування
Гловацька С.Ф. Вул. В.Великого: 26,28,30,32,34,36,38,40,42,44,46,48,48а,56,156. Вул. Музики:3-12,33-36,42-54(ос.),вул.Айвазовського, Кобринської, Керамічна, Кобилиці,Молдавська, Перфецького, Бойчука, Кишинівська, Бесарабська, Граб’янки, Виноградна, Боткіна,Сонячна, Урожайна, Веделя, Холодноярська, Жемчужнікова, Емінеску, Маївського, Шкрібляків.
Юхима Н.П. Вул. Наукова: 44,46,48,50,52,54,56,58,66,68,74,76,82. Вул. Симоненка: 3. Вул.В.Великого:61,63,65,67,69,71,73,75,79,81,83,85,85а,89,91, 95,97,99,101,103,105,109,111,113.
Гончар С.А. Стрийська:47,48,49,53,55,57,59,61,63,65,67,69,71,71а,75,77,81,85,87(а,б,в),89,91,93,99,101, 103,107,244-286,292-330. Боднарська:4,6,8,10,16. Скорини,Гашека,Демнянська,Іподромна, Максимовича, Персенківка, Сокільницька,Хортицька.
Чучман І.В. Вул.В.Великого:1,3,5,9,11,13,15,17,19,23,25,29,31,33,35,35а,37,39,41,43,47,47а,49,49а. Вул. Наукова: 2,2в,4,4а,6,6а,8,10,12. Вул. Стрийська: 104,106,108,108г,148, 148а. Вул. Тролейбусна: 2,4,6,8,10,12,14. Вул. Рубчака: 2,4,5,6,10,12,14,17а,29,31,33,35,37. Вул. Янева.
Завада А.С. Вул. Володимира Великого: 14,16,20,22,22а,51,53,53а,57,59,59а. Вул. Наукова : 10а,12а,16,18,20,22,24,26,28,28а-30,34. Вул. Кн.Ольги: 7-57,59,59а,59б,61,63,65,69,71,73,75,77,102. Вул. Музики: непарні 39-45,парні62-70. Вул. Балтійська: 1-32. Вул.Белінського,Ревуцького,Ковальова,Аркаса,Бойківська.
Мазур Т.М. Вул. Володимира Великого: 93а, 117, 121, 125. Вул. Наукова :86, 94, 96,100, 102, 104, 106, 110, 112, 114,116. Вул. Симоненка: 1, 7, 9, 11, 13, 10, 12, 18, 20, 22. Вул. Кульпарківська : 117, 121, 123, 125, 129, 133, 133а, 135,139.
Кужда М.Б. Пулюя:1,2,3,4,5,6,8,9,11,12,13,15,17,18,19,21,23,24,25,26,29,32,33,34б,38. Наукова:9,11,13,15,19,21,23,29,31,33,37,39,41,43,49,49а,53,55,57,59,61,62,64. Кульпарківська:141,143,145,147.
Дитяче відділення
Киричук Л.І. уся територія обслуговування 2-ої міської поліклініки
Негруб В.В. уся територія обслуговування 2-ої міської поліклініки

вверх

Графік прийому може бути змінений у зв’язку з курсами, черговою відпусткою, тощо. Додатково інформацію можна отримати в реєстратурі поліклініки.



Всі права захищені © 2010-2011                                    Дизайн-студія "ЛесКомСервіс"                                   lks_design@ukr.net