Type text here
f Про причини несвоєчасної виплати заробітної плати працівникам ЗОЗ у січні 2015 року

      Управління охорони здоров'я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради інформує працівників підпорядкованих закладів охорони здоров'я про причини несвоєчасної виплати заробітної плати за січень 2015 року:

Відповідно до чинного законодавства України (Закон України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин», Закон України «Про державний бюджет України на 2015 рік) із 01 січня 2015 року змінено механізм фінансового забезпечення медичної допомоги – утримання закладів охорони здоров’я м.Львова здійснюватиметься за рахунок медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, а не за кошти міського бюджету м.Львова як у попередні роки.
Для забезпечення своєчасності перерахунку коштів на рахунки ЗОЗ м.Львова у Головному управлінні Державної казначейської служби України у Львівській області управлінням відкрито транзитний рахунок. Нажаль, станом на 23.01.2015 на цей рахунок з державного бюджету не надійшло жодних коштів, що унеможливило своєчасність виплати заробітної плати працівникам галузі та проведення інших платежів на її утримання.
Для врегулювання ситуації, що склалася міським головою м.Львова скеровані листи у відповідні державні інституції. При надходженні кошти медичної субвенції будуть невідкладно скеровані на рахунки ЗОЗ для виплати заробітної плати працівникам.

     

вверх
Всі права захищені © 2010-2021