Type text here
f Основи першої медичної допомоги на полі бою

      За ініціативи управління охорони здоров’я ЛМР та Громадської організації «ТАКТІКАЛ МЕДІКАЛ ХЕЛПЕРС», була втілена у життя ідея створення навчального фільму «Основи першої медичної допомоги на полі бою»

                                             
 
 
Частина перша
Частина друга
Частина третя
 
 
 
 
 

           Медики-волонтери презентували фільм для бійців про надання медичної допомоги на полі бою.Фільм складається з трьох частин: основи надання першої медичної допомоги в зоні безпосереднього вогневого контакту (так званій червоній зоні), на віддалі від бойових дій (жовтій зоні) та правила евакуації з поля бою і з військової техніки, яка була пошкодженою. У фільмі коротко викладено правила зупинки кровотечі, правила накладання джгута, допомога в жовтій зоні, огляд пораненого, зупинка кровотечі різними методами, користування кровоспинними середниками, допомога при пораненні в грудну клітку, відновлення прохідності дихальних шляхів тощо.
             ГО «Т-ХЕЛПЕРС» від липня 2014 року провела навчально-тренувальні заняття з тактичної медицини за програмою «Курс бійця-рятувальника» для понад 16 тис. військовослужбовців (3-го батальйону 80-ї ОАБ, 2-го, 3-го та 5-го батальйонів 24-ї бригади, 44-ї артилерійської бригади, Золочівської, Ужгородської та Дрогобицької в/ч, офіцерів Академії Сухопутних Військ, Прикордонної служби, Національної Гвардії, добровольчих батальйонів («Львів», «Айдар», «Правий сектор ДУК», добровольчий медичний загін «Гіппократ»), спецпризначенців МВС, ППС, СБУ та інших військових угрупувань.
Наша співпраця з активними медиками розпочалася під час подій на Майдані в частині організації надання медичної допомоги майданівцям. В червні 2014 року виникла інша потреба: навчання мобілізованих до війська осіб навикам надання першої медичної допомоги. У зв’язку з цим, департамент гуманітарної політики і управління охорони здоров’я об’єднали активних лікарів. Згодом ця група організувалась в ГО «ТАКТІКАЛ МЕДІКАЛ ХЕЛПЕРС», яка впродовж багатьох місяців проводила тренінги на полігоні. Актуальність проведення тренінгів такого роду не зменшувалась, кількість охочих отримати відповідні навики постійно збільшувалась. Відтак, виникла нагальна потреба в постійному відновленні та закріпленні отриманих знань та навиків.
Тому за підтримки управління охорони здоров’я Львівської міської ради, знімальна група 24-каналу та громадська організація «ТАКТІКАЛ МЕДІКАЛ ХЕЛПЕРС» створили навчальний фільм «Основи першої медичної допомоги на полі бою». Фільм буде розповсюджуватися через соціальні мережі та на компакт-дисках. Тож бійці зможуть переглядати його.
начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб
                 З метою формування індивідуальних аптечок для військових, медики Львова зібрали і передали ГО «Т-ХЕЛПЕРС» 250 тис. грн.
Всі дії і починання нашої команди знайшли підтримку і розуміння з боку влади міста. Був налагоджений оперативний обмін поточною інформацією з ЛМР, церковними фондами, що дало можливість спільно координувати дії і, відповідно, швидко, оперативно і злагоджено вирішувати проблеми. Досвід такої плідної співпраці та координації спільних дій при залученні органів місцевого управління є надзвичайно важливим і потрібним, бо робить діяльність волонтерської роботи прозорою, ширшою і стабільною, зі сталим результатом, а також підвищує її ефективність.
                   "Це чудова нагода подякувати всім, хто в цей важкий та виснажливий рік не опустив руки, а був разом з нами, допомагав, підтримував з різних куточків світу. Дякуємо всім за те, що ми разом, що ми вистояли цей важкий рік, не зламалися, а, навпаки, загартувалися і стали сильнішими та мудрішими."-керівник ГО «ТАКТІКАЛ МЕДІКАЛ ХЕЛПЕРС», кандидат медичних наук, доцент кафедри сімейної медицини Наталія Іжицька

                             
 
 
 
     

вверх
Всі права захищені © 2010-2021