ОГОЛОШЕННЯ !!!


З 25.01.2017р. впроваджений електронний запис пацієнтів на прийом до лікарів району обслуговування Комунальної 2-ої міської поліклініки, що на вул.Симоненка, 4.


Пацієнти можуть замовити талон до сімейних лікарів та лікарів акушер-гінекологів жіночої консультації через мережу Інтернет на сайті www.reestratura.com та по телефону 243-50-01 або звернутись безпосередньо в реєстратуру поліклініки. Телефон виклику лікаря додому 263-71-27, довідка 263-41-92. 


Прийом пацієнтів дитячими лікарями: логопед, дитячий психіатр, а також лікарями дерматологом, психотерапевтом, інфекціоністом, враховуючи специфіку їх роботи, проводиться без талонів.


Також повідомляємо, що питання скерування пацієнтів до інших лікарів спеціалістів вирішує сімейний лікар.


Підстава: стаття 35-2 «Вторинна (спеціалізована) медична допомога» Закону України від 7 липня 2011 № 3611-VI «Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо удосконалення надання медичної допомоги», згідно якої «Вторинна (спеціалізована) медична допомога надається відповідно до медичних показань за направленням лікуючого лікаря з надання первинної медичної допомоги», тобто сімейного лікаря. 


«Без направлення вторинна (спеціалізована) медична допомога відповідно до медичних показань надається безоплатно пацієнтам, які звернулися до акушер-гінеколога, стоматолога, педіатра та пацієнтам із хронічними захворюваннями, які перебувають на диспансерному обліку у цьому Закладі охорони здоров’я.  


Без направлення вторинна (спеціалізована) медична допомога відповідно до медичних показань також надається безоплатно пацієнтам, які перебувають у невідкладному стані».


В разі необхідності надання невідкладної допомоги можна звернутися в кабінет невідкладної допомоги № 102, який працює в режимі роботи поліклініки.

 

 

БАЖАЄМО ВАМ ЗДОРОВ'Я!!!

 

вверх
Всі права захищені © 2010-2021lks_design@ukr.net