7 квітня 2017 року у день Святого Благовіщення , у день здоров'я , пройшов молебень до Пресвятої Богородиці. Свято Благовіщення-одне з найбільших весняних свят.Благовіщення означає добру,радісну звістку про те ,що почалось звільнення роду людського від гріха та вічної смерті.Отець Олег Сухінський з церкви Святих Володимира та Ольги привітав усіх медичних працівників та відвідувачів поліклініки з цим чудовим святом Молобень відбувається протягом кількох останніх років у знак протесту проти абортів.

 

З першими променями весняного сонечка, з пахощами зораної землі приходить в Україну свято Благовіщення.Саме цього дня вісник Божий ,Архангел Гавриїл приніс чудову ,благу звістку про майбутнє народження Сина Божого!

Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

            

       

Адміністрація та колектив 2-ої міської поліклініки вітає Вас з величним та світлим святом Благовіщення та щиро бажає ,щоб щастя та добро ніколи не полишали Вашої оселі.Ми хочемо ,щоб кожний куточок нашої країни,кожна родина,кожна людина у цей день відчули радість ,тепло та затишок.Нехай кожний з нас цього дня зробить бодай одну добру справу,допоможе ближньому,посміхнеться незнайомому,побажає добра друзям.І тоді весь наш світ стане хоч трохи світлішим ,радіснішим та щасливішим.
     

    

Пам'ятайте ! Ми готові завжди Вам допомогти!

 


вверх
Всі права захищені © 2010-2021