f

        Дні профілактики онкозахворювань органів                      статевої системи у чоловіків 

                                                З 15.09.2014 р. по 29.09.2014 р.

 

       У зв’язку з прогресуючим старінням населення в Україні та у світі загалом,зростає частка людей похилого віку. Одним з підступних захворювань,характерних для літніх чоловіків ,вважається рак передміхурової залози. Особливістю перебігу цієї патології є тривала відсутність значної симптоматики ,тому важливу роль у встановленні діагнозу відіграють профілактичні огляди пацієнтів,які включають ректальне дослідження,ультразвукову діагностику та визначення рівня простат-специфічного антигена(ПСА) у сироватці крові.

         Іншим небезпечним онкологічним захворюванням чоловічих статевих органів є пухлина яєчка. Зазвичай пацієнти самостійно виявляють у яєчках ділянки ущільнень та звертаються до уролога ,де проходять комплексне обстеження включно з визначенням маркерів. У випадках виявлення ознак злоякісного захворювання  хворий  скеровується до онко-уролога з метою встановлення точного діагнозу та призначення відповідного лікування.

        Характерно ,що на теперішній час існують ефективні методики ,які дозволяють успішно лікувати хворих з пухлинами чоловічих статевих органів за умови їх раннього виявлення на стадії ,коли пухлина ще не демонструє поширення. Тому проведення профілактичних оглядів є вкрай важливим заходом,що спрямоване на загальне покращення стану здоров’я відповідних категорій хворих. У нашій поліклініці створено всі умови для виявлення онко-урологічних захворювань та забезпечення відповідного їх консервативного лікування .

         Результати профілактичних оглядів чоловіків,що проводилися у Комунальній 2-й міській поліклініці з 15.09.2014 року по 29.09.2014 року наведено у наступній таблиці:

Обстежено на рак (ПРД)

Обстежено на рак простати(PSA)

Обстежено на рак простати(УЗД)

Виявлено хворих на рак простати

Кількість хворих,скерованих у спеціалізовані відділення

Додаткові методи обстеження(МРТ,КТ і т.д.)

275

85

125

1

4

-

Обстежено хворих на рак яєчка(пальпація)

Обстежено хворих на рак яєчка(маркери)

Обстежено хворих на рак яєчка(УЗД)

Виявлено хворих на рак яєчка

Кількість хворих,скерованих у спеціалізовані відділення

Додаткові методи обстеження(МРТ,КТ і т.д.)

275

8

8

-

-

-

 Всього обстежено               -275 пацієнтів.         

 Виявлено онкозахворювання -1 пацієнт.

     

вверх
Всі права захищені © 2010-2021