У рамках проведення Всесвітнього дня боротьби з глаукомою Управлінням охорони здоров’я Львівської міської ради 06.03.17 р. по 17.03.17 р. у м. Львові будуть проведені заходи щодо раннього виявлення та лікування цього захворювання.
 

Глаукома – хронічне захворювання очей, при якому підвищується внутрішньоочний тиск (ВОТ), уражається зоровий нерв, зір знижується, що згодом приводить до сліпоти.

      На сьогоднішній день ГЛАУКОМА – це невиліковне захворювання. Сліпота, породжена Глаукомою, має незворотній характер. Пов’язано це з тим, що відбуваються незворотні зміни в зоровому нерві та нервових клітин сітківки. Повернути втрачений зір в цьому випадку неможливо.

На теперішній час причина цього захворювання невідома. У той же час встановлений ряд факторів, що підвищують вірогідність розвитку ГЛАУКОМИ:

-           -підвищення ВОТ ;

-           -вік більше 40 років – чим старша людина, тим вищий ризик ;

-           -наявність глаукоми в найближчих родичів ;

-           -наявність супутніх захворювань серцево-судинної системи : артеріальна гіпер- і гіпо- тонія, вегетосудинна дистонія, мігрень і т.п. ;

-           -короткозорість ;

-           -тривале застосування стероїдних препаратів.

       Наша поліклініка теж долучається до цієї акції, і якщо Вам, Вашим родичам, або знайомим більше 40 років, і вони виявили у себе будь-який з перерахованих вище факторів ризику, ми рекомендуємо з 6.03.17 р. по 17.03.17 р. звернутись в нашу установу і виміряти ВОТ в долікарський каб. 102 б (працює в дві зміни), і по непарних числах з 8.00 до 13.00, а по парних числах з 13.00 до 18.00 в каб. 603.

 

           БАЖАЄМО ВСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я !!!

 


вверх
Всі права захищені © 2010-2021