День медичного працівника!!!
 

16 червня 2015 року в комунальній 2-ій міській поліклініці м.Львова відбулася Академія до відзначення Дня медичного працівника.

 

Відкривала академію поминальна панахида за загиблими медиками в зоні АТО та 72-ма померлими медиками нашої поліклініки,яку провів отець Олег Мамчук.

З привітальним словом до працівників звернулись Головний лікар комунальної 2-ої міської поліклініки,Заслужений лікар України ,магістр державного управління Токарєва Т.П. та голова профкому Стець Р.В.:

«Дорогі колеги!

Ось уже впродовж багатьох років уся медична громада міста відзначає своє професійне свято-День медичного працівника.

Сьогодні професійна мораль ставить лікаря над часом і над історією .Саме тому професія лікаря,медсестри в усі історичні епохи була найбільш шанованою.

Мабуть ,не існує більше професії,окрім професії медика ,від представників якої очікують такого прояву гуманізму,співчуття і співучасті,милосердя,щирості і надійності. Кожна людина без вийнятку живе надією на майбутнє. Важливі для нас при цьому слова щирої подяки всьому медичному колективу ,бухгалтерії,адміністрації,працівникам господарської частини,всім тим,хто ,працюючи в нашій установі дарує частину свого серця,свій професіоналізм,життєвий та клінічний досвід.

Бажаємо Всім міцного здоров’я ,мудрості і витримки в нелегких лікарських ситуаціях,бажаємо Вам і Вашим родинам мирного неба та ЩАСТЯ!

День медичного працівника-

Це справді свято всенародне.

На честь людей ,в чиїх руках

Священне діло благородне.

Здоров’я нації ,народу-

Державна справа нелегка,

Але ця справа звіку-зроду

Є суттю в день медпрацівника.

І в день і в ніч ,в мороз і в спеку

Медпрацівник з людьми завжди,

В дорогу ближню чи далеку

Він хворим йде допомогти.

Медпрацівник –не Бог-

Людина,але від нього,

Як від Бога,

Для зцілення украй потрібна

Недужим людям допомога.

І дай нам Боже всім надовго

Здорового ,безхмарного життя.

Ми людям вддаєм для цього

Свої знання ,і сили й почуття »

До Міжнародного дня медичної сестри,який традиційно проводиться 12 травня було проведено конкурс відеофільмів про медсестринство ,де Комунальна 2-а міська поліклініка зайняла почесне 2-е місце. До уваги колективу було представленно перегляд цього ролику.

Також у цьому році виповнюється 30 років денному стаціонару нашої поліклініки,першому домашньому стаціонару в місті Львові та в Україні.

Адміністрація про профком відзначили працівників цього відділення цінними подарунками .

Наказом № 130-к від 12.06.2015 року Управління охорони здоров’я Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради за щоденну невтомну працю,високу професійну майстерність ,почуття відповідальності та цілеспрямованість ,вірне служіння людям і з нагоди професійного свята-Дня медичного працівника нагороджено Почесною грамотою

Лозицьку Романну Богданівну-завідувача сімейного відділення №6 комунальної 2-ої міської поліклініки.

Наказом № 126-к від 11.06.2015 року –Почесною грамотою :

Берклій Лілію Володимирівну-сестру медичну старшу сімейного відділення №2;

Грицишин Олександру Євгенівну-лікаря з функціональної діагностики ;

Іванову Олександру Євгенівну –сестру медичну старшу сімейного відділення №4;

Чайку Мирославу Василівну-завідувача денного стаціонару.

Наказом № 81-к від 20.04.2015 року Управління охорони здоров’я Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради за сумлінну невтомну працю,високу професійну майстерність ,почуття відповідальності та цілеспрямованість,активну громадську позицію та з нагоди 25-літнього ювілею з часу відродження Українського лікарського товариства у Львові нагороджено Почесною грамотою

Судову Лесю Ярославівну –завідувача відділення сімейної медицини №5.

Наказом № 392-к від 04.06.2015 року Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації ,відзначаючи багаторічну сумлінну працю ,значний особистий внесок у розвиток охорони здоров’я,високий професіоналізм,відданість справі ,активну громадську позицію та з нагоди Дня медичного працівника нагороджено Почесною грамотою

Стеця Романа Васильовича- лікаря-хірурга-проктолога комунальної 2-ої міської поліклініки.

До Дня медичного працівника також відзначено ряд працівників поліклініки грамотами та квітами .

На завершення хор «Любисток» привітав усіх прекрасними українськими піснями.

 


вверх
Всі права захищені © 2010-2021