Більше 2000 років тому в невеличкому містечку Вифлиємі відбулася надзвичайна подія - свято Народження Ісуса, Сонця Правди!

Першими гостями божественної дитини були не царі і не вельможі, а звичайні пастухи, яким ангел сказав про Різдво Христово: „Я проголошую вам велику радість, яка буде всім людям: бо нині народився вам у місті Давида Спаситель, який є Христос Господь! І ось вам знак: ви знайдете Дитину в пеленах, покладену у ясла” (Лк 2,10-12)

У Різдві Христовому ми приймаємо вічного Бога таким, якими є самі. Бо зазвичай люди прагнуть, щоб ними хтось опікувався. А тут, у Вифлеємі, сам Бог, як дитя, є тим, ким опікується людська родина! Людяність, відчуття святості людського життя і пошана до нього - це та зворушлива і спасенна дорога, якою в цю таїнственну ніч Божий Син, як Син Марії, приходить до нашого дому, нашої родини, нашого народу.

Різдво Христове — це свято любові. Любов, котру принесло на землю Різдво, зобов’язує нас до внутрішнього відродження, до оновлення усього сущого: людини, сім’ї, нації, держави, всесвіту. Різдво Христове закликає нас шанувати всі творіння, які витворив Бог, зберігати природу – ріки, поля, ліси, тваринний світ, охороняти їх від винищення й забруднення.

Відчуймо себе єдиною християнською родиною, у якій сьогодні народжується наш Спаситель. Дорогою людяності та християнської солідарності торкнімося усіх, хто відстоює власну гідність, гідність своєї родини та свого народу!

«Різдво є кожного разу, коли ти посміхаєшся твоєму братові та простягаєш йому руку;

Різдво є кожного разу, коли ти мовчатимеш, щоб вислуховувати іншого;

Різдво є кожного разу, коли ти не приймаєш тих принципів, що залишають пригнічених на узбіччі суспільства;

Різдво є кожного разу, коли ти розділяєш надію з тими, хто зневіряється у фізичній та духовній убогості;

Різдво є кожного разу, коли ти покірно визнаєш твої обмеження та твої слабкості;

Різдво є кожного разу, коли ти дозволяєш Господеві знову народитися, щоб дарувати Його іншим»

                                                                                МАТИ ТЕРЕЗА

Не оминають свята і нашу установу. Різдво у серцях наших співробітників залишили ансамбль «Любисток» та сім’я заслуженого артиста України Олега Созанського.

Всі права захищені © 2010-2021